DrFrank – Profesjonalny Dentysta w Warszawie – Mokotów

Cropped shot of a handsome young man looking at his teeth in the bathroom mirror

W klinice Dr Frank w Warszawie na Mokotowie przyjmą Cię w miłej i bezbolesnej atmosferze, nawet jeśli przed Tobą specjalistyczne leczenie.

Dentofobia czyli lęk przed stomatologiem powstrzymuje wiele osób od wizyt kontrolnych, a nawet leczenia ubytków i próchnicy. Niestety skutki tego strachu bywają opłakane, a najszybciej widać je po uśmiechu. Nie warto zwlekać z wizytą u dentysty.

Endodoncja – Dentysta Mokotów

Leczenie kanałowe przyprawia o ciarki każdego pacjenta, mimo to nadal jest jedną z najpopularniejszych metod leczenia zaawansowanej próchnicy i zniszczenia miazgi zębowej. Choć z pewnością nieraz słyszano jak bolesna jest ta procedura, to u doświadczonego dentysty na Mokotowie uzyskasz profesjonalną usługę bez zbędnego bólu. Endodoncja, bo tak fachowo nazywamy leczenie kanałowe rozpoczyna się od wykonania cyfrowego zdjęcia radiologicznego, tak aby stomatolog mógł ocenić jak będzie przebiegać leczenie oraz skalę zniszczonej miazgi.

Następny etap to oczyszczenie kanału zębowego. Tylko w najlepszych klinikach wykonuje się je pod mikroskopem. Tak zaawansowana technologia daje możliwość dokładnego oczyszczenia kanału zębowego z obumarłej miazgi i bakterii, a nawet złamanych narzędzi korzeniowych.

Jedynie leczenie kanałowe pod mikroskopem daje całkowitą pewność, że zabieg został starannie przeprowadzony, a ząb po pewnym czasie nie zacznie znowu dokuczać. Kolejnym krokiem jest wypełnienie kanału. Co ważne, zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż przebiega pod znieczuleniem. Po zakończonym procesie zostanie wykonane jeszcze jedno cyfrowe zdjęcie radiologiczne w celu kontroli rezultatów leczenia. 

Profesjonalna chirurgia stomatologiczna w Klinice na Mokotowie

Kolejnym tematem popularnych fobii jest chirurgia dentystyczna. Trudno wymienić wszystkie mity, które narosły wokół niej. Specjalistyczne kliniki zadbają o komfort pacjenta nie tylko w trakcie zabiegu, który będzie całkowicie bezbolesny, ale również podczas rekonwalescencji.

Usunięcie trzecich trzonowców należy wykonać nawet jeśli są zatrzymane. Zabieg poprzedza wykonanie zdjęć radiologicznych w celu dokładnego zweryfikowania położenia zębów. Chirurgiczna ekstrakcja zęba mądrości przebiega pod znieczuleniem, tak aby pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo podczas całego zabiegu. Staranny i odpowiednio wykwalifikowany dentysta zadba, aby rana była możliwie jak najmniejsza, a czas rekonwalescencji po zabiegu najkrótszy.

Zaufanie i profesjonalizm

Dentysta, który dba o kursy i zdobywanie nowych kwalifikacji, pomoże Ci nawet w sytuacjach podbramkowych. Tak właśnie jest w klinice Dr Frank na Mokotowie.

Zabieg chirurgicznej ekstrakcji zęba mądrości bądź leczenie kanałowe nie musi Cię już przyprawiać o ciarki, sam przekonasz się, że w dobrej klinice przebiegnie on bezboleśnie, a Twoja rekonwalescencja będzie krótka.