Licówki. Sposób na piękny uśmiech.

Chcielibyście w szybkim czasie pochwalić się olśniewającym i śnieżnobiałym uśmiechem? A dodatkowo wyrównać kształt swoich zębów, odbudować brakujące fragmenty, pozbyć się nieestetycznych przebarwień?
Jeśli tak, koniecznie znajdźcie najlepszą klinikę stomatologiczną w Polsce i wypróbujcie obecnie najlepszą i najszybszą metodę poprawy estetyki uśmiechu poprzez licówki!

Czym są licówki?

Licówki to niezwykle cienkie płytki, najczęściej wykonane z porcelany lub kompozytu które są przymocowane do zewnętrznej strony zębów, za pomocą specjalnego, niezwykle wytrzymałego kleju. Założenie licówek porcelanowych,pozwala szybko i efektywnie wyeliminować rozmaite niedoskonałości zębów, dzięki czemu uzyskamy efekt, zdrowych, równych, białych i naturalnie wyglądających zębów. Licówki są też świetnym sposobem na wizualne prostowanie zębów.

Czy nałożenie licówek jest bolesne?

Absolutnie nie. Przygotowanie zęba pod licówkę odbywa się najczęściej poprzez niewielkie oszlifowanie szkliwa zębów, które nie jest unerwione. Możliwe jest też opracowanie zębów bez szlifowania. W tym przypadku należy dokładnie oczyścić powierzchnię szkliwa, przed założeniem licówek porcelanowych.

Jakie są wskazania do wykonania licówek?

Najlepsza klinika stomatologiczna w Polsce zaleca wykonanie licówek w kilku przypadkach.

– gdy chcemy skorygować kształt swoich zębów. Licówki pozwalają wydłużyć, skrócić, poszerzyć nasze zęby, a także są bardzo dobrym sposobem na wizualne prostowanie zębów.

– gdy chcemy usunąć przebarwienia korony zębów

– gdy chcemy odbudować część utraconego zęba

– gdy chcemy skorygować położenie zęba w łuku

Jakie są przeciwwskazania do wykonania licówek?

Wykwalifikowani specjaliści ze Stomatologia Wrocław, są zdania, że licówek nie powinny wykonywać osoby, które:

– posiadają nieprawidłowości zgryzowe

– nieprawidłowo dbają o higienę jamy ustnej

– posiadają problemy związane z bruksizmem

– posiadają znaczne braki zębowe

– posiadają zbyt krótkie zęby

Jeżeli zastanawiasz się nad poprawą estetyki swojego uśmiechu za pomocą licówek, z pomocą przyjdzie Ci najlepsza klinika stomatologiczna w Polsce. Jest to stomatologia Wrocław na najwyższym poziomie. Efekty pracy stomatologów pozostaną z Tobą na długie lata.