LASERDENT – DOBRY STOMATOLOG W OPOLU

Pomimo ogromnej dbałości o swoje uzębienie w pewnym momencie niestety nagle moje zęby zaczęły się bardzo psuć. Potrzebowałem więc profesjonalnej pomocy stomatologicznej w Opolu. Pomimo całego mnóstwa ofert dentystów na rynku bardzo trudno mi było znaleźć odpowiedniego fachowca w tej dziedzinie. Jedni posiadali nie odpowiednią do moich problemów ofertę zabiegów, inni po prostu byli zlokalizowani zbyt daleko od mojego miejsca zamieszkania. Z niektórych dentystów rezygnowałem natomiast po przeczytaniu opinii na ich temat w Internecie – że są niekompetentni, że nie do końca dobrze wykonują swoją pracę. W końcu znalazłem ofertę kliniki Laserdent, która okazała się spełniać wszystkie moje wymagania, a więc wykonywać regularny przegląd uzębienia, leczyć schorzenia próchnicze, a także zadbać o wygląd moich zębów.

Poza tym szukałem stomatologa, który zaoferuje mi jak najmniej bolesne leczenie, jako że należę do osób, które po prostu odczuwają lęk przed fotelem dentystycznym. Niewątpliwą zaletą Laserdentu, oprócz profesjonalnego leczenia – jest również dogodna lokalizacja oraz możliwość wygodnego i bezproblemowego zaparkowania auta. Ponadto, jako że pracuję do dość późnych godzin szukałem stomatologa, z którego usług można skorzystać wieczorną porą oraz takiego, który zaopiekuje się również uzębieniem moich dzieci. Takie warunki zaś spełnia również Laserdent.

LASERDENT – DOBRY DENTYSTA W OPOLU

Klinika stomatologiczna Laserdent została założona w 1993 roku w Opolu. Sama nazwa to efekt zainteresowania założycieli firmy laserową technologią. Z resztą Laserdent jako pierwsza firma w województwie opolskim zastosowała laser w swoich zabiegach oraz w diagnostyce próchnicy. Obecnie firma stosuje najnowsze metody leczenia zębów. W jej ofercie znajdują się także usługi z dziedziny medycyny estetycznej.

LASERDENTU leczy próchnicę na każdym etapie

Laserdent przede wszystkim zapewnia podstawowe usługi stomatologiczne. Przed leczeniem uzębienia wykwalifikowany personel firmy przeprowadza czynności rozpoznawcze. Należą tu takie zabiegi jak kompleksowe badanie zewnątrzustne, zewnątrzustne oraz analiza zdjęć RTG. Dzięki nim da się stwierdzić czy w jamie ustnej istnieją jakiekolwiek schorzenia, czy pacjent posiada problemy z przyzębiem oraz próchnicą.

I tak np. przy badaniu zewnątrz ustnym ocenia się wszelkie sprawy związane z okolicami uzębienia na zewnątrz, a więc np. stawów skroniowo – żuchwowych, węzłów chłonnych oraz odgałęzień nerwu trójdzielnego. To pozwala stwierdzić jakie działania należy podjąć w dalszych krokach. Najistotniejszym etapem badania zewnątrzustnego jest badanie zębów. Profesjonalizm Laserdentu polega na wnikliwej analizie zarówno przyzębia, jak i dziąseł, ale także np. języka czy błony śluzowej policzków. Dopiero po takich czynnościach oraz przejrzeniu zdjęć RTG dochodzi do podjęcia konkretnych decyzji co do dalszych zabiegów. W przypadku gdy pacjent nie posiada zdjęcia RTG Laserdent wydaje skierowanie, które umożliwi mu jego wykonanie.

W ofercie Laserdentu jedną z usług jest leczenie próchnicy – schorzenia dotyczącego niemal 98 % całej populacji. W tym kierunku stosuje się bardzo różne metody m. in. ozonoterapię, oczyszczanie ubytków za pomocą wiertarki laserowej czy leczenie przy pomocy mikroskopu. Na specjalne życzenie pacjenta personel zajmie się również poprawą wyglądu zębów, a także odbudowę zębów złamanych, przy użyciu najnowocześniejszych technologii (np. włókien szklanych czy wkładów koronowo – korzeniowych). Dzięki posiadaniu najnowocześniejszego sprzętu w ofercie Laserdentu znajduje się także leczenie kanałowe.

Wszelkie czynności są wykonywane bezboleśnie. Znieczulenie jest dobierane specjalnie do stanu zdrowia pacjenta. W ofercie Laserdent posiada zarówno znieczulenie w stylu tradycyjnym (a więc przy pomocy igły i strzykawki), jak i bezigłowym (przy pomocy płynnego środku farmakologicznego pod wysokim ciśnieniem). Laserdent stosuje również bardzo nowoczesny sposób znieczulania sterowanego komputerowo The Wand. Dla bardziej wrażliwych pacjentów stosowane są także leki uspokajające, aplikowane na pół godziny przed całym zabiegiem.

LASERDENT poprawia wygląd uzębienia

Laserdent oferuje również szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny poprawy wyglądu zębów. Przede wszystkim więc w ofercie firmy znajduje się usuwanie kamienia nazębnego. Tu stosuje się takie zabiegi jak skaling (usunięcie twardych złogów nazębnych), piaskowanie (usuwanie osadów nazębnych za pomocą piaskarki stomatologicznej) oraz polerowanie (czynność przeprowadzana po skalingu i piaskowaniu, która ma na celu zapobiegnięcie ponownemu pojawieniu się kamienia). Oprócz poprawy wyglądu zębów usunięcie kamienia eliminuje również problemy z nieświeżym oddechem oraz znacznie wpływa na spadek ryzyka chorób próchniczych.

Laserdent oferuje również przeprowadzenie zabiegu lakierowania zębów. Cała czynność polega na pokryciu powierzchni zębów lakierem z dużą zawartością fluoru. Daje to efekt hamowania demineralizacji oraz przyspiesza regenerację drobnych ubytków w szkliwie zęba.

W ofercie Laserdentu znajduje się również wybielanie zębów. Tu firma proponuje dwie metody. Pierwszą z nich jest bardzo skuteczny zabieg laserowego wybielania, przynoszący bardzo szybki i długotrwały efekt białych i zdrowych zębów. Drugą jest nieco tańsza metoda nakładkowa. Jest to profesjonalny i domowy sposób wybielania zębów, który jest przeprowadzany pod nadzorem stomatologa.

ZABIEGI LASERDENTU Z DZIEDZINY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dodatkowym atutem Laserdentu jest możliwość przeprowadzenia zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Dzięki wykwalifikowanym profesjonalistom pacjenci, szczególnie płci żeńskiej, korzystający z usług Laserdentu mogą wprowadzać niewielkie korekty swojego wyglądu. I tak na przykład możliwe jest modelowanie konturu twarzy oraz wszelkiego typu redukcja niedoskonałości. Ponadto specjaliści mogą zająć się modelowaniem ust czy uwydatnieniem kości policzkowych, wypełnieniem zmarszczek oraz zabiegów, których efektem będzie odmłodzenie skóry. Wszystkie czynności przeprowadzane są w sposób bezbolesny i całkowicie bezpieczny.

LASERDENT dobrym dentystą dziecięcym

Laserdent oferuje również opiekę stomatologiczną dla najmłodszych pacjentów. Przede wszystkim główną zasadą omawianej kliniki jest bezstresowe podejście. Dziecko dzięki opiece personelu jest stopniowo oswajane i zapoznawane z dentystą. Mały pacjent może dokładnie poznać sprzęt jakim operuje stomatolog, w formie zabawy zaaklimatyzować się w gabinecie dentystycznym, dowiedzieć się jak ważne jest dbanie o zęby i w jaki sposób zapobiegać chorobom uzębienia. Bardzo ważne aby kompetentny stomatolog zadbało zęby dziecka od najmłodszych lat. Laserdent prowadzi również poradnictwo dla rodziców, tak by zdawali oni sobie sprawę z kwestii higieny jamy ustnej najmłodszych pacjentów. Przeczytaj więcej o tym dentyście dla dziecka w Opolu.

Laserdent to gabinet dentystyczny, który spełnia wszelkie oczekiwania wymagającego pacjenta, poszukującego profesjonalnego, przyjaznego stomatologa, dbającego nie tylko o jakość swoich usług. To najwyższej jakości sprzęt, pozytywne podejście do pacjenta, a także kwestie o których często zapominają inni przedstawiciele tej branży – a więc lokalizacja, dobry dojazd i elastyczne godziny pracy.