Wybielanie zębów przed aparatem

Jeżeli Twoim marzeniem są piękne, białe i proste zęby, na pewno będziesz musiał włożyć w osiągnięcie tego celu nieco wysiłku. Jednak szybko zauważając zadowalające efekty, stwierdzisz, że było to naprawdę warte Twojego zaangażowania. W sytuacji, gdy planujesz założenie aparatu ortodontycznego, warto poprzedzić ten krok wybielaniem zębów. Za chwilę dowiesz się, w jaki sposób możesz tego dokonać bez ponoszenia diametralnych kosztów.

Wybielanie zębów a aparat ortodontyczny

Jeżeli przymierzasz się do założenia aparatu ortodontycznego, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z wybielania zębów, to na pewno warto dowiedzieć się, kiedy najlepiej wykonać taki zabieg. Teoretycznie możesz wykonać również wybielanie zębów w czasie noszenia aparatu, jednak taki zabieg jest raczej odradzany, ze względu na możliwość osłabienia kleju. Nie mówiąc już o tym, że wybielanie szkliwa w czasie noszenia aparatu spowoduje, że pozostaną przebarwienia znajdujące się pod zamkami. Dlatego, jeżeli chcesz zaraz po tym zabiegu zdjąć aparat ortodontyczny, to efekt końcowy może nie być dla Ciebie zadowalający.

Kiedy zatem należy zdecydować się na wybielanie zębów? Dobrze jest zaplanować zabieg zmieniania odcieni swoich zębów na jaśniejszy przed założeniem aparatu. Natomiast po podjęciu takiej decyzji w trakcie noszenia aparatu ortodontycznego, zaleca się z czekaniem aż do jego zdjęcia. Wtedy możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo, a także efekt, który na pewno Cię zadowoli.

Czym wybielać zęby przed aparatem ortodontycznym?

Po zdecydowaniu się na wybielanie zębów tak naprawdę wcale nie musisz się wybierać do gabinetu stomatologicznego, aby uzyskać oczekiwany efekt. Dostępnych jest wiele preparatów, które pozwolą Ci na uzyskanie zadowalającego efektu. Do nich zaliczają się między innymi bardzo popularne paski wybielające. Ich aplikacja przebiega bardzo sprawnie, a już po kilkudziesięciu minutach uzyskasz bielsze zęby. Oczywiście zaleca się, aby zabieg wybielania zębów powtarzać przez ok. 7 do 10 dni. Wszystkie wytyczne znajdują się na opakowaniu pasków wybielających.

Poszukując innych produktów, które możesz stosować na co dzień, do nich zaliczają się specjalne pasty wybielające. Ich największą zaletą jest możliwość nie tylko wybielenia zębów, ale również dostosowania składu do Twoich potrzeb. Dlatego właśnie wśród past znajdziesz między innymi wybielające pasty dedykowane wrażliwym dziąsłom.

W jakim miejscu kupić preparaty do wybielania zębów?

Pamiętaj, że ważne jest nie tylko to, na jaki preparat się zdecydujesz, czy też, w jakim momencie go zastosujesz przed założeniem aparatu ortodontycznego. Mimo wszystko nie zapominaj o tym, aby paski wybielające, pasty do zębów oraz inne artykuły przeznaczone do higieny jamy ustnej wyróżniały się najwyższą jakością. Takie paski znajdziesz między innymi w sklepie internetowym https://paski-wybielajace.pl/. To właśnie w tym miejscu możesz liczyć wyłącznie na markowe produkty. Nie ufaj tańszym zamiennikom o nieznanym pochodzeniu, a także nieoczywistym składzie, ponieważ w takiej sytuacji możesz sobie bardziej zaszkodzić.